Šport 30. siječnja 2018.

Objavljeno: 30.01.2018 u 03:51
Pregledano 42 puta

ZAGREB, 30. siječnja 2018. (Icom, Hina) - Pregled vijesti iz športa:

MILWAUKEE - Hrvatski košarkaš Dario Šarić bio je sinoć najbolji igrač Philadelphia 76ersa u porazu od Milwaukee Bucksa, dok je Bojan Bogdanović u pobjedi svojih Indiana Pacersa ostao bez pogotka, kao i Dragan Bender u porazu Phoenix Sunsa. Od Philadelphia 76ersa su sinoć bolji bili domaći Milwaukee Bucks sa 107-95, a Dario Šarić je sa 19 pogodaka (šut iz igre 7/18, trice 0/8), devet skokova i dvije asistencije koliko je upisao u 33 minute na terenu bio najučinkovitiji u redovima poražene momčadi. Indiana Pacers su sinoć sa 105-96 bili bolji od gostujućih Charlotte Hornetsa. Bojan Bogdanović je imao slabu večer, u 24 minute igre ostao bez pogodaka (šut iz igre 0/3, trice 0/1), ali je upisao dva skoka i jednu asistenciju. Utakmicu bez pogodaka imao je i Dragan Bender čiji su Phoenix Suns poraženi od Memphis Grizzliesa sa 109-120. Hrvatski je reprezentativac odigrao 20 minuta bez pogotka (šut iz igre 0/2), upisavši dva skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

LOS ANGELES - Blake Griffin, zvijezda NBA momčadi Los Angeles Clippersa, odlučio je promijeniti klub  i pridružio se Detroitu Pistonsima. Najbolji košarkaš Clippersa, 28-godišnji Griffin, koji je cijelu karijeru od 2009. proveo u Los Angelesu, tako će se u Detroitu priključiti Andreu Drummondu. Zajedno s njim u Detroit (22-26), koji se nalazi na devetom mjestu Istočne konferencije, odlaze i Willie Reed i Brice Johnson.

LONDON - Brazilski nogometni reprezentativac Lucas Moura (25) napustio je redove PSG-a i karijeru će nastaviti u engleskom Tottenhamu.Klubovi su postigli dogovor i 25-godišnji Brazilac seli u London za 28 milijuna eura.