Šport 11. veljače 2018.

Objavljeno: 11.02.2018 u 05:07
Pregledano 145 puta

ZAGREB, 11. veljače 2018. (Icom, Hina) - Pregled vijesti iz športa:

VINKOVCI - Nogometaši Hajduka pobijedili su kao gosti u utakmici 21. kola Prve HNL momčad Cibalie s 5-0 (1-0), te su se učvrstili na drugom mjestu Prve HNL. Hajduk je poveo u 40. minuti, Nižić upošljava Saida koji iz blizine pogađa mrežu. Drugo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Hajduka čiji su igrači na krilima najboljeg pojedinca susreta Franka Ohandze postigli još četiri gola. Ohandza je kod dva bio asistent, za Caktaša (61) i Fomitschowa (69), a kod dva realizator, u 76. i 80. minuti. U zadnjem susretu 21. kola u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Rudeša igrali 2-2 (1-0). U "malom" gradskom derbiju posljednjeplasiranog Rudeša su samo dvije minute dijelile od treće pobjede u prvenstvu, ali u 88. minuti, nakon starta Grujevića, sudac Batinić svira kazneni udarac, a Lovro Majer je siguran s bijele točke za konačnih 2-2. Za Lokomotivu su zabili Krajinović (31) i Majer (88pen), a za Rudeš strijelci su bili Lulić (52) i Budimir (79). LJESTVICA: 1. Dinamo 53 boda, 2. Hajduk 41, 3. Rijeka 38, 4. Osijek 36, 5. Inter Zaprešić 27, 6. Lokomotiva 24, 7. Slaven Belupo 22, 8. Istra 1961 17, 9. Cibalia 17, 10. Rudeš 13.

ZAGREB - U utakmici 20. kola regionalne ABA lige košarkaši Cibone su u nedjelju na domaćem terenu u uzbudljivoj završnici dobili Igokeu sa 87-86 (44-39). Kod Cibone najbolji je bio Luka Žorić sa 19 poena i 7 skokova, Karlo Uljarević dodao je 14, a Marin Rozić 12 koševa. U redovima Igokee Katin Reinhardt ubacio je 17, a Nikola Jevtović 16 poena.

ZAGREB - Drugog dana natjecanja na 23. Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu podijeljeno je šest kompleta medalja, a zlata su osvajali sportaši iz Norveške, Njemačke, SAD-a, Francuske, Austrije i Nizozemske. Norvežanin Simen Hegstad Krueger osvojio je naslov olimpijskog pobjednika u skijaškom trčanju u disciplini skiatlon u dužini od 30 kilometara. On je ciljem prošao sa 8.0 sekundi prednosti ispred srebrnog sunarodnjaka Martina Johnsruda Sundbyja, dok je norvešku dominaciju potvrdio Hans Christer Holund osvajanjem bronce sa 9.9 sekundi iza Kruegera. U utrci skiatlona nastupila su i prva dvojica hrvatskih natjecatelja na ovim Igrama, 23-godišnji Krešimir Crnković je u svom debiju na najvećem sportskom natjecanju zauzeo 53. mjesto sa 7:06.9 minuta zaostatka za pobjednikom, dok je 24-godišnji Edi Dadić, kojemu su ovo druge Igre, odustao nakon tri četvrtine prevaljenog puta. Nijemac Arnd Peiffer (30) osvojio je naslov olimpijskog pobjednika u biatlonu u disciplini 10 kilometara sprint. Srebrno odličje je sa 4.4 sekunde slabijim vremenom od Peiffera, uz također svih 10 pogodaka, osvojio Čeh Michal Krčmar. Neugodno su iznenadila obojica najvećih favorita prije početka natjecanja, Francuz Martin Fourcade i Norvežanin Johannes Thingnes Boe. Fourcade je završio kao osmi sa 22.1 sekundi iza Peiffera, dok je Boe na kraju zauzeo tek 31. mjesto. Nizozemac Sven Kramer (31) osvojio je svoj treći uzastopni naslov olimpijskog pobjednika u brzom klizanju na 5000 metara, te je tako postao prvi klizač koji je uspio osvojiti tri olimpijska zlata na istoj dionici.

PJONGČANG - Hrvatski olimpijac 23-godišnji Krešimir Crnković izjavio je kako je zadovoljan svojim 53. mjestom osvojenom u debitantskoj utrci na najvećem svjetskom sportskom natjecanju, utrci skijaškog trčanja na 30 kilometara u disciplini skiatlon na ZOI u Pjongčangu u konkurenciji 69 natjecatelja. "Zadovoljan sam svojim nastupom. Nisam mislio da će ispasti ovako dobro. Uvjeti su bili katastrofalni, hladno, vjetar... samo su najhrabriji odlučili startati. Imao sam problema u prvom dijelu utrke jer klasični način nije moja primarna disciplina i u tome nisam najjači. Zato sam tu izgubio nešto vremena koje sam ipak uspio nadoknaditi kasnije", izjavio je Crnković koji se inače bavi biatlonom, no ipak je odlučeno da u Pjongčangu nastupi u skijaškom trčanju. Na pitanje razmišlja li nakon ovog nastupa promijeniti sport i prebaciti se iz biatlona u skijaško trčanje, Crnković je odlučno rekao: "Ne! Puška mi fali, bez toga ne ide. I ovo je lijepo, ali biatlon je biatlon".

RIM - Nogometaši Intera napokon su izborili pobjedu, svladavši u nedjelju u 24. kolu talijanskog prvenstva Bolognu s 2-1, a hrvatski veznjak Marcelo Brozović ponovno je bio asistent. Inter je poveo u 2. minuti golom Edera nakon odličnog dodavanja Brozovića. I u prošlom kolu u susretu protiv Crotonea (1-1) Éder je bio strijelac za Inter na asistenciju Brozovića. Bologna je izjednačila pogotkom Rodriga Palacia u 25. minuti, a pobjedu Interu donio je 19-godišnji francuski napadač Yann Karamoh, koji je došao na posudbu iz Caena. On je zatresao mrežu u 63. minuti prekrasnim udarcem sa 20 metara. I tako je Inter napokon trijumfirao, i to nakon osam kola bez pobjede (6 remija i 2 poraza). Marcelo Brozović igrao je za Inter do 58. minute, a Ivan Perišić cijeli susret. Perišić je nekoliko puta zaprijetio golu protivnika, u 34. minuti njegov udarac iz daljine obranio je vratar gostiju. U 54. i 72. minuti je pokušao glavom, prvi puta je lopta otišla preko gola, a u drugom slučaju njegov je udarac blokiran.

PJONGČANG - Norvežanin Simen Hegstad Krüger osvojio je naslov olimpijskog pobjednika u skijaškom trčanju u disciplini skiatlon u dužini od 30 kilometara u kojoj su natjecatelji prvih 15km prevalili klasičnom tehnikom, a drugih 15km slobodnim načinom. On je ciljem prošao s 8.0 sekundi prednosti ispred srebrnog sunarodnjaka Martina Johnsruda Sundbyja, dok je norvešku prevlast potvrdio Hans Christer Holund osvajanjem bronce s 9.9 sekundi iza Krügera.

U utrci skiatlona nastupila su i prva dvojica hrvatskih natjecatelja na ovim Igrama, 23-godišnji Krešimir Crnković je u svom debiju na najvećem športskom natjecanju zauzeo 53. mjesto sa 7:06.9 minuta zaostatka za pobjednikom, dok je 24-godišnji Edi Dadić, kojemu su ovo druge Igre, odustao nakon tri četvrtine prevaljenog puta.

Krüger (24) je ispao najveći dobitnik u utrci u kojoj su Norvežani zbog svoje snažne reprezentacije imali niz taktičkih mogućnosti na raspolaganju. Njegovo odvajanje otprilike četiri kilometra prije cilja nije mogao pratiti niti jedan od rivala te je on stvorio 20-ak sekundi prednosti u odnosu na prateću skupinu. Za Krügera je ovo prva medalja s velikih natjecanja, a dosada je imao tek jednu pobjedu u Svjetskom kupu u karijeri i to prije dva mjeseca na 15km slobodno u Toblachu.

PJONGČANG - Drugog dana natjecanja na 23. Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu nastupili su i prvi hrvatski predstavnici, Krešimir Crnković i Edi Dadić u utrci skijaškog trčanja na 30 kilometara u disciplini skiatlon, 23-godišnji Crnković je zauzeo 53. mjesto sa 7:06.9 minuta zaostatka za pobjednikom Norvežaninom Simenom Hegstadom Kruegerom, dok je 24-godišnji Edi Dadić, kojemu su ovo druge Igre, odustao nakon tri četvrtine prevaljenog puta.

"Krešimir Crnković je ugodno iznenadio, pogotovo u klasičnoj tehnici trčanja u kojoj je dao i više od svog maksimuma, dok je u slobodnoj tehnici potvrdio kvalitetu koju ima. Bila je ovo njegova prva utrka na Igrama, dobro ju je odradio i dao je svoj maksimum. Kod Edija Dadića dogodila se druga krajnost, on je nakon 17 kilometara utrke osjetio grčeve u nogama. Ti bolovi su se pojačavali tako da smo odlučili da ipak stane kako se stanje ne bi pogoršalo", rekao je trener hrvatske reprezentacije u skijaškom trčanju Zoran Skender.

Edi Dadić je nakon odustajanja izjavio kako su za njega kobni bili teški uvjeti na stazi.

"Vremenski uvjeti su bili zahtjevni i teški, bilo je -15 na stazi uz jaki vjetar. U klasičnom načinu sam je još nekako uspio držati sa skupinom, ali u slobodnom stilu su mi se 'odsjekle noge', počeli su me hvatati jaki grčevi i odlučili smo kako je bolje za mene da stanem kako bih se mogao oporaviti za sljedeću utrku, a to je sprint već u utorak", kazao je Dadić.

PJONGČANG - Olimpijski spust za skijaše, koji je trebao biti održan u nedjelju, odgođen je zbog jakog vjetra u skijaškom centru u Jeongseonu i trebao bi biti održan u četvrtak, 15. veljače, u 3 sata ujutro po hrvatskom vremenu. Tog je dana prema izvornom olimpijskom rasporedu trebao biti vožen superveleslalom za skijaše, koji je prebačen na petak, 16. veljače. Ujedno, organizatori Igara u Pjongčangu odlučili su otkazati trening spusta za alpsku kombinaciju, koji je bio na rasporedu u ponedjeljak, 12. veljače. Od hrvatskih skijaša u jutrošnjem spustu su trebali nastupiti Natko Zrnčić Dim i Filip Zubčić.

PHILADELPHIA - Košarkaši Philadelphia 76-ersa izborili su treću pobjedu u nizu u NBA ligi nadigravši na svom terenu Los Angeles Clipperse sa 112-98, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić odigrao je još jednu svestranu utakmico postigavši 10 koševa (šut za dva 3-7, trica 1-5, slobodna bacanja 1-1) uz devet skokova, pet asistencija i jednu blokadu. Sixerse je do novog uspjeha predvodio sjajni Joel Embiid sa 29 koševa i 16 skokova, dok je pobjednički niz Clippersa puknuo na brojci tri usprkos dobroj igri Loua Williamsa koji je ubacio 23 te Danila Gallinarija koji je postigao 22 koša. Sixersi su sada na omjeru pobjeda i poraza 27-25 te drže osmo mjesto u Istočnoj konferenciji, posljednje koje vodi u doigravanje, dok su Clippersi s omjerom 28-26 deveti na Zapadu, dok osmi New Orleans Pelicansi imaju 29-26.

Dragan Bender postigao je svoj najbolji učinak karijere s 23 ubačaja (šut za dva 6-10, trica 3-5, slobodna bacanja 2-2) uz osam skokova, četiri asistencije, dvije blokade i jednu osvojenu loptu za 32 minute provedene na parketu, no njegovi Phoenix Sunsi pretrpjeli su i peti poraz za redom, ovoga puta na svom terenu su izgubili od Denver Nuggetsa sa 113-123.Dosadašnji najbolji Benderov učinak bio je 20 pogodaka, a jedini učinkovitiji od njega kod Sunsa bio je TJ Warren s 31 pogotkom. Nuggetse su do važne pobjede u borbi za doigravanje predvodili Wilson Chandler s 26 i Will Barton s 25 poena. Phoenix je s omjerom 18-39 pretposljednji, 14. na Zapadu, dok je Denver s 30-26 na sedmom mjestu Zapada.

Odličnu utakmicu odigrao je i Mario Hezonja koji je s 23 koša (šut za dva 7-11, trica 1-5, slobodna bacanja 6-7) te po tri skoka i osvojene lopte za 35 minute bio prvi strijelac Orlando Magica, no to nije bilo dovoljno da se nastavi niz od tri pobjede njegove momčadi, bolji su sa 111-104 bili gostujući Milwaukee Bucksi. Uz Hezonju u Orlandu se istaknuo Evan Fournier s 20 ubačaja, dok su Milwaukee do pobjede predvodili Giannis Antetokounmpo s 32 pogotka i Khris Middleston s 21 košem, 9 skokova i 7 asistencija. S 18-37 Orlando je pretposljednji, 14. na Istoku, dok je Milwaukee s 31-24 peti također na Istoku.

U derbiju večeri su prvaci Golden State Warriorsi na svom terenu pobijedili San Antonio Spurse, koji su igrali bez Kawhija Leonarda (ozljeda mišića), Tonyja Parkera (bolovi u leđima), Rudyja Gaya (ozljeda pete) i Dejountea Murraya (istegnuće liejvog gležnja), sa 122-105. Ključnu razliku Warriorsi su ostvarili u trećoj četvrtini koju su dobili s 33-20 i pobjegli na 16 razlike. Klay Thompson je s 25 ubačaja predvodio strijelce Warriorsa, Draymond Green je dodao 17 uz 11 asistencija i 8 skokova, dok su Kyle Anderson i LaMarcus Aldridge ubacili po 20 koševa za Spurse. Warriorsi su s omjerom 43-13 i dalje vodeća momčad Zapada i čitave lige, dok su Spursi s 35-22 trenutno treća momčad Zapada.

Niz pobjeda Los Angeles Lakersa stao je na četiri nakon 123-130 poraza na gostovanju kod Dallas Mavericksa iako je za njih debitirao Isaiah Thomas. Veteran Dirk Nowitzki je s 22 poena predvodio Mavse, dok je Thomas ušavši s klupe za 30 minuta postigao 22 koša za Lakerse. Ivica Zubac nije ulazio u igru za Lakerse koji su s 23-32 na 11. mjestu zapada, dok je Dallas s 18-38 13. na Zapadu.

NEW YORK - Rezultati susreta američke profesionalne košarkaške NBA lige igranih u subotu:

Orlando - Milwaukee             104-111
Mario Hezonja igrao je 35 minuta za Orlando i postigao 23 koša (šut za dva 7-11, trica 1-5, slobodna bacanja 6-7) uz 3 skoka i 3 osvojene lopte

Philadelphia - LA Clippers  112-98
Dario Šarić igrao je 32 minute za Philadelphiju i postigao 10 koševa (šut za dva 3-7, trica 1-5, slobodna bacanja 1-1) uz 9 skokova, 5 asistencija i 1 blokadu

Phoenix - Denver               113-123
Dragan Bender igrao je za Phoenix 32 minute i postigao 23 koša (šut za dva 6-10, trica 3-5, slobodna bacanja 2-2) uz 8 skokova, 4 asistencije, 2 blokade i 1 osvojenu loptu

Dallas - LA Lakers       130-123
Ivica Zubac nije ulazio u igru za LA Lakerse

Brooklyn - New Orleans        128-138 (dva produžetka)

Chicago - Washington           90-101

Golden State - San Antonio   122-105

PJONGČANG - Nizozemac Sven Kramer (31) osvojio je svoj treći uzastopni naslov olimpijskog pobjednika u brzom klizanju na 5000 metara na ZOI u Pjongčangu, te je tako postao prvi klizač koji je uspio osvojiti tri olimpijska zlata na istoj dionici. Kramer, koji je bio najbrži na 5000 metara i u Vancouveru 2010. i u Sočiju 2014., do nove je pobjede stigao u vremenu novog olimpijskog rekorda od 6:09.76 minuta. Usto je prije 12 godina u Torinu na ovoj dionici bio srebrni. Tek je foto-finiš odredio osvajače srebrnog, odnosno brončanog odličja. Na kraju je srebro pripalo Kanađaninu Ted-Janu Bloemenu (31) koji je za dvije tisućinke (!) nadvisio brončanog Norvežanina Sverrea Lundea Pedersena (25). Bloemen i Pedersen su klizali zajedno u devetom od ukupno 11 parova te je Kanađaninu na kraju izmjereno vrijeme od 6:11.616 minuta, a Norvežaninu od 6:11.618 minuta. Za obojicu su ovo prve olimpijske medalje u karijeri. Za Kramera je ovo ukupno osmo olimpijsko odličje, a četvrto zlato. Bio je i član zlatne nizozemske štafete u Sočiju, a ima i srebro iz Sočija na 10,000 metara te ekipne bronce iz Torina 2006. i Vancouvera 2010. Kramer je tako postao prvi brzoklizač s osam olimpijskih odličja, no još uvijek nema najviše zlata. Po pet naslova olimpijskih pobjednika u ovom športu osvojili su Finac Clas Thunberg, koji je na Igrama 1924. i 1928. osvojio ukupno pet zlata i po jedno srebro i broncu, te Amerikanac Eric Heiden koji je svih svojih pet medalja, svih pet zlatnih, osvojio u Lake Placidu 1980.

PJONGČANG - Američki tinejdžer, 17-godišnji Redmond Gerard novi je olimpijski pobjednik u daskanju na snijegu u disciplini slopestyle, on je za svoju izvedbu u finalu ZOI u Pjongčangu dobio ocjenu 87.16 i tako za 1.16 bodova nadmašio srebrnog Kanađanina Maxa Parrota, odnosno 1.96 bodova više od još jednog Kanađanina, Marka McMorrisa koji je osvojio broncu. Gerardu je pobjedu donio savršen doskok nakon okreta za 1440 stupnjeva. Time je donio prvu medalju za SAD na Igrama u Pjongčangu. Najviše razloga za tugu imao je četvrtoplasirani Norvežanin Staale Sandbech (24). On je prije četiri godine u Sočiju osvojio srebro te je bio veliki favorit za osvajanje medalje u Pjongčangu, ali 81.01 bod u finalu nije bio dovoljan.

PJONGČANG - Braniteljice naslova olimpijskih pobjednica u hokeju na ledu, reprezentativke SAD-a u svom su prvom nastupu na ZOI u Pjongčangu u susretu 1. kola skupine A pobijedile Finsku s 3-1 (0-1, 2-0, 1-0). Finkinje su iznenađujuće povele golom Venle Hovi pet sekundi prije kraja prve trećine. No, u drugom dijelu utakmice Amerikanke su preokrenule rezultat i pobijedile.

SKOPLJE - Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija u susretu je 3. kola skupine H kvalifikacija za EuroBasket koji će se 2019. godine održati u Latviji i Srbiji izborila drugu pobjedu pobijedivši na gostovanju u Skoplju Makedoniju s visokih 108-47 (27-12, 21-8, 28-19, 32-8).

U drugom susretu ove skupine igranom u subotu Italija je kao gost u Borasu svladala Švedsku sa 69-47. Na polovici kvalifikacija Hrvatska, Italija i Švedska imaju po dvije pobjede i poraz, dok je Makedonija na dnu s tri poraza. Hrvatska će u 4. kolu u srijedu gostovati kod Švedske u Stockholmu. Odlazak na EuroBasket izborit će osam pobjednica skupina i šest najboljih drugoplasiranih reprezentacija.

MADRID - Nogometaši madridskog Reala stigli su na treće mjesto ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući domaćoj pobjedi od 5-2 (4-0) protiv Real Sociedada u susretu 23. kola. Susret je bio riješen već u 47. sekundi kada je Lucas Vazquez "načeo" mrežu gostiju, a posebno je plodno razdoblje za domaće bilo od 27. do 37. minute kada su postigli tri pogotka i tako stigli do prednosti od 4-0. Dvostruki strijelac bio je Cristiano Ronaldo (27, 37), a asistent za drugi gol bio mu je hrvatski reprezentativac Luka Modrić, dok je jedan gol postigao Kroos (34). U nastavku se samo čekao kraj dvoboja, no u završnici su postignuta tri gola, a gosti su uspjeli ublažiti poraz preko Bautiste (74) i Illarramendija (83), dok je Ronaldo (80) postigao i svoj treći pogodak na utakmici. Luka Modrić igrao je do 63. minute za Real kada ga je zamijenio Mateo Kovačić.

Treći Real sada ima 42 boda, dva više od četvrte Valencije, a 10 manje uz utakmicu manje od drugog Atletica koji je ranije u subotu kao gost s 1-0 (1-0) pobijedio Malagu. Jedini pogodak na utakmici postignut je već u prvoj minuti susreta, Anotine Griezmann svladao je domaćeg vratara nakon samo 39 sekundi igre. Šime Vrsaljko igrao je čitavu utakmicu za Atletico.

Na vrhu je Barcelona sa 62 boda. Ona će u nedjelju ugostiti Getafe.

NAPULJ - Nogometaši Napolija vratili su se na vrh ljestvice talijanskog prvenstva zahvaljujući pobjedi od 4-1 (1-1) na svom terenu protiv Lazija u derbiju 24. kola Serie A.  Marko Rog je igrao za Napoli od 81. minute. Napoli sada ima 63 boda, jedan više od drugog Juventusa koji je u petak kao gost pobijedio Fiorentinu s 2-0 (0-0), dok je treći Lazio ostao na 46 bodova, jedan manje ima četvrti Inter, a dva manje peta Roma koji će svoje susrete 24. kola igrati u nedjelju. Inter će ugostiti Bolognu, a Roma Benevento.

BRUSELJ - Hrvatski branič Antonio Milić bio je strijelac za Oostende u iznenađujućoj pobjedi od 2-0 (2-0) protiv Anderlechta u susretu 26. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

Milić je bio strijelac za konačnih 2-0 u 15. minuti susreta. Ovom pobjedom Oostende je skočio na 11. mjesto ljestvice s 29 bodova, dok je Anderlecht ostao treći s 46. ispred njega su Club Brugge s 58 i Charleroi s 47 bodova, a oba kluba imaju i po utakmicu manje.

Franko Andrijašević igrao je do 69. minute za Gent za koji nije branio Lovre Kalinić u pobjedi od 3-0 (1-0) na svom igralištu protiv Sint-Truidena. Četvrti Gent sada ima 43 boda, dok je Sint-Truiden 10. s 33 boda.

PARIS - Vodeći sastav francuskog nogometnog prvenstva Paris SG u susretu je 25. kola kao gost pobijedio Toulouse s najmanjih 1-0 (0-0), a strijelac gola vrijednog tri boda bio je Neymar u 68. minuti. PSG sada ima 65 bodova, odnosno 12 više od branitelja naslova Monaca koji je izbio na drugo mjesto zahvaljujući pobjedi u gostima od  4-0 (2-0) protiv Angersa. Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić nije branio za Monaco za koji su strijelci bili Butelle (10-ag), Jovetić (30, 65) i Raggi (71).
Monaco sada ima bod više od trećeg Marseillea, odnosno pet više uz utakmicu više od četvrtog Lyona koji će u nedjelju ugostiti Rennes. Ivan Santini ušao je u igru u 75. minuti u neriješenom rezultatu 0-0 Caena kod Guingampa. Caen je sada 11. s 31 bodom, a Guingamp deveti s 33.

QUITO - U finalu ATP turnira tenisača u Quitu igrat će dvojica španjolskih igrača, Albert Ramos i Roberto Carballes. Ramos je u polufinalu nadigrao Brazilca Thiaga Montera sa 6-4, 6-7 (4), 6-4, dok je Carbello bio bolji od Slovaka Andreja Martina s 4-6, 6-3, 6-2. Za 30-godišnjeg Ramosa bit će ovo šesti nastup u finalu nekog ATP turnira, no do sada je osvojio samo jedan naslov, u Bastadu g. 2016., dok će 24-godišnji Carballes po prvi put u karijeri zaigrati u finalu na ATP Touru.

NEW YORK - Rezultati subotnjih utakmica američko-kanadske profesionalne lige u hokeju na ledu NHL:

Carolina - Colorado  3-1
San Jose - Edmonton  6-4
Minnesota - Chicago  3-0
Boston - Buffalo  2-4
Toronto - Ottawa  6-3
Montreal - Nashville  2-3 (kazneni udarci)
Tampa Bay - Los Angeles 4-3
Columbus - New Jersey  6-1
Arizona - Philadelphia  3-4 (kazneni udarci)